החזרת אהבה – מיסטיקנים מומלצים בטלפון

מאת מיסטיקול8 -מרכז האור והמיסטיקה בישראל

80cdcd7265a51094af262a849f7a8fef

כשאהיה רחוק רחוק ממך
האם את/ה תחשוב/י תגעגע/י אלי?
וכשתגיע אלי תהייה חופשי/ה ללא מחסומים ומשחקים. לקבל אותי כמו שאני באהבת אמת.

הקדמה

תקשור, מסרים לחיים, מודעות, שינוי, הגשמה, הצלחה, לקבלת מסרים מתוקשרים, מאמרים, שיתופים מחוויות רוחניות, המלצות וטיפים לחיים טובים ומלאים שיעשירו את הידע, הכלים וההתפתחות שלכם
היכנסו לאתר הבית של מיסטיקול 8 – מיסטיקנים און ליין , יועצים ומדריכים רוחניים בכול מיני שיטות וכלים רוחניים טהורים מכל מעשי מאגיה שחורה, בפנים מאירות וכוחות רוחניים העוטפים אותם בשלל גוונים של אור והארה, ישמחו לסייע ולייעץ בחום ואהבה אשר יציתו בלבכם את אש התקווה והרצון לעמוד ולנצח את כוחות הרשע המקיפים אותנו, ולסייע בהחזרת אהבה.

החזרת אהבה מהי

מי לא זקוק לאהבה? כולנו בני אנוש שנוצרנו מאהבה ובאנו מאהבה לחיים, כולנו רוצים להרגיש נאהבים ואהודים, שתמיד יש מי שאוהב אותנו, כי  בלי אהבה החיים ריקים מתוכן, וחסרי צבע וטעם לחיים.

  אנשים עושים הרבה בשבי האהבה לבניות מערכת קשרים ויחסי גומלין תקינים להקמת חיי משפחה וזוגיות

בשביל האהבה אנו מוכנים לחצות יבשות וארצות, לעשות כל מה שניתן בכדי לממש את תדר האהבה, העולם נבנה וקיים מאהבה קנאה ושנאה, אהבת אמת איש את אישה, אך לעתים, האהבה לא עובדת מתרחקת ונעלמת. בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי של פרידות וגירושים, המושג "החזרת אהבה", מתקשר ישירות לרבנים מומחי קבלה, מיסטיקנים, מתקשרים הבקיאים בסודות הקבלה והמיסטיקה היהודית, באמצעות כלים ושיטות שונות של החזרת אהבה

יישנם מספר כלים ושיטות להחזקת אהבה על ידי מתקשרים ומיסטיקנים, החזרת אהבה לאחר פרידה או ניתוק מקשר זוגי, שלום בית בין בני זוג נישואים החיים בפרידה או לאחר גירושים, קירוב לבבות בין בני  גבר לאישה הנמצאים בסוד של מערכת יחסים ללא יחסי אישות, אהבה או משיכה לאדם או אישה הנמצא בקרבתנו.

חלקנו חווה מספר פרידות במהלך מסע חייו, למרות שלא היינו זקוקים למיסטיקן מחזיר אהבה, אנו יכולים להתאהב בקלות ובמהירות לפתח רגשות, ויחסי תלות וקנאה, בהתחלה אנו מקבלים בחזרה אהבה, הכול נראה יפה וורוד,  אך במהלך הזמן האהבה דועכת נוצר מרחק רגשי כיוון שאחד הצדדים הפסיק להרגיש מסיבות כלשהם כמו הצד השני, אולי מאי עמידה בציפיות, אולי מחשיפת פרטים ודברים במהלך הקשר, אולי מתוך שיגרה שנוצרה ריקה מתוכן ותשוקה, שקרים ובגידות, מאפייני אופי ואישיות שנחשפים, ולכן ישנם כאלו הזקוקים לתיקון כדי להחזיר אהבה. ופונים אל מתקשרים רוחניים או מיסטיקנים מומלצים של החזרת האהבה

בעולם המיסטי והרוחני וגם בקרב מיסטיקנים רבנים ישנה מחלוקות ופערים בתפיסת המושג "החזרת אהבה" בעיקר בגלל השאלה האם בכלל ניתן להחזיר אהבה, ובאם באמת יש בכוחו ועוצמתו של מיסטיקן או מתקשר לגרום לאחד משני בכפייה או ברצון לחזור בניגוד לרצונו לאהבתו. באמצעים ושיטות רוחניות הגובלות לפעמים בכשפים ומעשי מגיה שונים.

 רבים המתקשרים או המיסטיקנים ייטענו שזו שרלטנות ואחיזת עיניים, ושלמעשה אין כזה כוח, לעומתם יהיו שיטענו שהדבר קשור   לאמונה וקמעות שונות שיש בהם סגולות וכוחות להחזרת אהבה, לבצע את הפעולה של החזרת אהבה. הכול עניין של אמונה והמצב הנפשי והרגשי שבו שרוי/ה המבקש/ת עניין של אמונה ומי שמאמין בזה כדאי לו לנסות ומי יודע? ומטבע הדברים ישנם מיסטיקנים או מתקשרים שרלטנים אשר ינצלו את המצוקה הנפשית בו הם שרויים, וייתכן ובמקרים מסוימים הדבר יעבוד או לא, הניסיון מלמד שלא. דבר שמצריך מחשבה זהירה בעיקר מריבוי השרלטנים והנוכלים בשוק המיסטיקה.

 מיסטיקנים מתקשרים און ליין ישמחו לעמוד לרשותכם בכול שאלה הנוגעת להחזרת אהבה, מומחי מיסטיקול 8 ישמחו לענות לכם על בעיה ונושא הקשור לזוגיות ואהבה, פרידות וגירושין, מה צופן לי העתיד בזוגיות? הווה ועתיד, שלום בית והחזרת אהבה,, התאמה זוגית, ועוד….

הכוונה וייעוץ אישי בכול בעיה ונושא תשובות לכל השאלות במענה טלפוני מידי
מתקשרים עכשיו 072-2280549 / 072-5580546 מיסטיקנים און ליין 24/7 לרשותכם.