מיסטיקנים – זוגיות במשבר

מאת מיסטיקול8 -מרכז האור והמיסטיקה בישראל

זוגיות במשבר  מיסטיקנים אונליין 

267237_503192219692863_240347143_n

בחיים לא תמיד יש לנו את היכולת והכוחות הנפשיים להתמודד עם הקשיים והבעיות שמתהווים במערכת זוגית.

נושא רגיש ובעייתי במיוחד, שאנחנו מנסים ללא הרף להתמודד בחיפוש אחר מציאת פתרונות ותשובות לחיי האהבה והזוגיות.

זוגיות במשבר

זוגיות במשבר – קשיי תקשורת בזוגיות, פערים בציפיות ההדדיות, ריחוק פיזי – חוסר תשוקה ומשיכה. קנאות, אובססיביות, שתלטנות, חוסר הערכה, אלימות, בגידות, שקרים, ניצול וזלזול, חוסר שיווין ואחריות במטלות,פערים מנטלים ותרבותיים, בעיות כלכליות ועוד…מהווים את  הסימנים הבולטים והעיקריים של זוגיות במשבר. מצב המטיל ספק על עתיד הזוגיות והתפרקות חיי המשפחה.

כיצד מיסטיקנים אונליין במענה טלפוני מידי, יכולים לתת לנו הכוונה סיוע ויועץ זוגי מבחינה הוליסטית רוחנית ומיסטית? על מנת לעזור לנו להתגבר על המכשולים בזוגיות. האם יש בידם של מיסטיקנים או מתקשרים את הכוח להסיר את אותם חסימות, ליצור איזון אנרגטי רוחני ונפשי ותקשורת בונה במערכת יחסי הגומלין בזוגיות, לשחרר אותנו מכל הקשיים ומצבי הלחץ, התסכולים, והמריבות, בחיי הזוגיות.

זוגיות במשבר פתרונות ודרכים!

מיסטיקנים יועצים ומדרכים רוחניים הם בעלי יכולת מקצועית ורוחנית לסייע לנו להגביר את המודעות העצמית, בחיפוש אחר תשובות ופתרונות בתוכנו, להגביר את התודעה במטרה ליצור הבנות חדשות, לגבי האירועים והסיבות שתורמים לחוסר היציבות במערכת הזוגית,

לפני כל פתרון או חיפוש אחר תשובות לשאלות, על מיסטיקנים לסייע  לנו להתבונן בתוכנו ולשאול את עצמנו, מהי התרומה שלנו לחוסר היציבות ואם ניתן בכלל לתקן את המצב הקיים.

זוגיות במשבר לרוב היא תוצאה של פערים בציפיות וחוסר התאמה זוגית, והשאלה העיקרית היא האם ניתן לצמצם פערים, לסלק את  המכשולים המתהווים בזוגיות או להרפות לקבל את המציאות ולטובת הילדים להיפרד. למרות כל הקשיים הנפשיים הכרוכים בפירוק  קשר אהבה וזוגיות.

מיסטיקנים על ידי שימוש בכלים ושיטות רוחניים ייתנו במענה טלפוני ייעוץ והכוונה זוגית, יערכו התאמה זוגית, קרוב ללבות ושלום בית, תפקידים של מיסטיקנים בעת "זוגיות במשבר" היא לא בחריצת דין וקביעת עובדות, אלה להביא לידי שיפוט, הכרה ובחירה אישית שלכם לפי כל הנתונים שהתקבלו בעת הייעוץ או החיזוי.

האם ישנה התאמה זוגית בזוגיות, כיצד ניתן לגשר על הפערים בציפיות, מהם הדרכים הרוחניות לפתרון המשבר. במבחן הבחירה וההחלטה עליכם לדעת שהמפתח לזוגיות מוצלחת נמצא בידי שני בני הזוג בלבד. לאף מיסטיקן או מיסטיקנית אסור לחוות דעה נחרצת או לבצע פעולה רוחנית מיסטית בניגוד לרצון שני בני בזוג ובחירתם.

תפקידם של מיסטיקנים או מדרכים ויועצים זוגיים הוא בייעוץ, סיוע והכוונה, לטוב או לרע, תפקידם לעורר את המודעות העצמית שלכם, לראות את רצון  הנפש של שני הצדדים במערכת הזוגית. שום פעולה של החזרת אהבה או קירוב ללבות לא תסייע לבני זוג לחיות באושר ואהבה, הרמוניה ושלמות כאשר הפערים בזוגיות גדולים ועצומים ואין התאמה זוגית בין בני הזוג. שום פעולה של החזרת אהבה לא תפעל באם יש התנגדות חזקה של אחד מבני הזוג.

כישוף החזרת אהבה

ישנם מיסטיקנים המפעילים שיטות וכלים שונים של החזרת אהבה, חלקם מנוגדים לכל כללי המיסטיקה והקבלה היהודית היות והם מבוצעים על ידי כישופים, לחשים, הקשורים למגיה ומיסטיקה שחורה. "כישוף החזרת אהבה" מבחינה רוחנית והוליסטית ולפי הקבלה עלול להביא יותר נזק מאשר תועלת.

כישוף החזרת אהבה, הינה פעולה הנעשית בכפייה ובניגוד לרצון אחד הצדדים בקשר, תוך התעלמות מוחלטת מכל הבעיות הקיימות בקשר הזוגי, בצורה כזו אנו רק מנציחים את הפערים בעת זוגיות במשבר, במקום להתמודד עם השגיאות והבעיות שיצרו את המשבר בזוגיות.

גם אהבה חזקה בין בני זוג  לא יכולה להוות תעודה על מידת התאמה זוגית, אהבה לא תמיד מעידה על ההרמוניה כבוד והבנה הדדית , ציפיות משותפות, ומערכת יחסי גומלין תקינה. התאמה זוגית היא החיבור הרוחני והנפשי של שני הצדדים בקיום קשר אמתי ויחסי  גומלין של  קבלה ונתינה הדדית, עמידה בציפיות האחד מהשני.

שום כישוף אהבה, לא יסייע לזוגיות במשבר היות ולא ניתן לקיים קשר זוגי בכפייה. צעד חסר אחריות וטיפשי היכול לגרור בעיות ומשברים נוספים. שתלטנות וכפייה הנם רגשות רכושניים ותלותיים שלא יסייעו לפתור בעיות בחיי הזוגיות.

כישוף החזרת אהבה זו אשליה ובריחה מהאמת והמציאות. זו פעולה אנוכית ואגואיסטית לעצמי לי, במקום להשקיע את הכוחות והאנרגיות במאמצים לפתור את הבעיות

מיסטיקנים – זוגיות במשבר,  מומחי מיסטיקה תקשור, יועצים ומדריכים רוחניים, במענה טלפוני מהיר עומדים לרשותכם 24/7 מענה אישי ודסקרטי תשובות לשאלות, סיוע הכוונה ומציאת פתרונות ודרכי התמודדות.

ייעוץ זוגי, התאמה זוגית, החזרת אהבה, שלום בית, קרוב לבבות, גישור ועוד

רק אתם יכולים להיות אדונים לגורלכם, לכוון את הגורל והייעוד שלכם. לפי הבחירות והמעשים שלכם.